Busy do Holandii

Usługa ta skierowana jest do wszystkich osób zainteresowanych transportem do kraju, który od wielu pokoleń uchodzi za stolicę tulipanów. Jednak nie tylko kwiaty oraz wzbogacające krajobraz wiatraki decydują o tym, iż przewozy do Holandii cieszą się takim zainteresowaniem. Od wielu lat niderlandzki rynek pracy stwarza wiele ciekawych perspektyw zarobkowych. Korzystają z tego zarówno osoby pragnące zdobyć doświadczenie zawodowe, jak i te, które od nowej pracy oczekują przede wszystkim stabilności finansowej. Dlatego też busy do Holandii oraz organizowany dzięki nim transport osób okazuje się najszybszym i jednocześnie najtańszym sposobem dotarcia do Królestwa Niderlandów.

 

Atrakcyjne ceny i bezpieczne busy

Dlaczego warto skorzystać z propozycji firmy Tacconi, zajmującej się od wielu lat organizowaniem tego typu przewozów?

 

Po pierwsze – mogą Państwo liczyć na przewóz do Holandii realizowany zgodnie z zasadami usługi door-to-door. Oznacza to pełne bezpieczeństwo oraz dotarcie pod wskazany adres. Dzięki temu wielu naszych Pasażerów unika trudności, z którymi wiąże się korzystanie z komunikacji miejskiej lub też przemieszczanie pomiędzy poszczególnymi miastami w zupełnie obcym dla siebie kraju.

Po drugie – realizujemy nie tylko transport DO, ale i transport Z. Busy z Holandii do Polski pozwolą więc powrócić do kraju tym, którzy na czas urlopu bądź też po zakończonym semestrze, kursie czy szkoleniu pragną jak najszybciej znaleźć się w Polsce.

Po trzecie – wybór firmy Tacconi oznacza niskie koszty, maksymalny komfort, bezkompromisowe bezpieczeństwo, które jest dla nas najważniejsze. Dbamy więc nie tylko o odpowiednie przygotowanie techniczne naszej floty, ale również o jej pełne wyposażenie (m.in. sprawną klimatyzację samochodową).

Szybka, komfortowa podróż

Nasza oferta to wspaniała propozycja nie tylko dla osób poszukujących bezpośredniego transportu pozwalającego dotrzeć do miejsca pracy. To także ciekawa propozycja dla tych, którzy pragną odwiedzić Królestwo Niderlandów w celach turystycznych.

Przykładowa trasa – przewozy do Holandii

Są to tylko przykłady tras, miejsa przejazdów ustalamy z każdym klientem indywidualnie

Przykładowa trasa: Złotów – Szczecin – Berlin – Hamburg – Rotterdam

 

Przykładowa trasa – busy z Holandii do Polski

Przykładowa trasa: Gdańsk – Grudziąc – Toruń – Łódź – Wrocław – Hanower – Groningen – Zwolle – Amsterdam – Rotterdam